Varbase Core (9.0.80) - en to oc translation catalogue (81 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: On
oc: Activat

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: Note:
oc: Nòta :

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Path
oc: Camin

en: key
oc: clau

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: no
oc: non

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Good
oc: Plan

en: Off
oc: Desactivat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Items
oc: Elements

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Token
oc: Geton (token)

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: author
oc: autor

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Password strength:
oc: Seguretat del senhal :

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Strong
oc: Fòrt

en: Monthly archive
oc: Archive mensuelle

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Add lowercase letters
oc: Apondètz de letras minusculas

en: Add uppercase letters
oc: Apondètz de letras majusculas

en: Add numbers
oc: Apondètz de nombres

en: Add punctuation
oc: Apondètz de ponctuacion

en: Make it different from your username
oc: Feu-la diferent del vòstre nom d'utilizaire

en: Weak
oc: Feble

en: Fair
oc: Passable

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître
