Varbase Core (9.0.81) - en to be translation catalogue (75 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: On
be: На

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Reset
be: Скінуць

en: Feed
be: Жывільнік

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Archive
be: Архіў

en: Path
be: Сцежка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Content type
be: Тып змесціва

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Good
be: Добры

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Items
be: Элементы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Anonymous
be: Ананім

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Member for
be: Сябра цягам

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Permissions
be: Правы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Password strength:
be: Надзейнасць пароля:

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Strong
be: Тлусты

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: No front page content has been created yet.
be: Яшчэ не створана матэрыялаў для галоўнай старонкі.

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Add lowercase letters
be: Дадайце літары ў ніжнім рэгістры.

en: Add uppercase letters
be: Дадайце літары ў верхнім рэгістры.

en: Add numbers
be: Дадайце лічбы.

en: Add punctuation
be: Дадайце знакі пунктуацыі (коскі, кропкі, працяжнікі).

en: Make it different from your username
be: Не рабіце пароль такім жа, як ваша імя карыстальніка.

en: Weak
be: Слабы

en: Fair
be: Сярэдні

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
