Varbase Core (9.0.86) - en to ne translation catalogue (54 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: On
ne: माथि

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Good
ne: राम्रो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Authored by
ne: लेखक

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Permissions
ne: अनुमति

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: Strong
ne: बलियो

en: « First
ne: « पहिलो

en: No front page content has been created yet.
ne: अहिले सम्म अगाडिको पृष्ठमा कुनै विषयवस्तु सिर्जना गरिएको छैन्।

en: Add numbers
ne: नम्बर थपनुहोस

en: Make it different from your username
ne: प्रयोगकर्ताको नाम भन्दा भिन्न बनाउनुहोस्

en: Weak
ne: कमजोर

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
