Varbase Core (9.1.17) - en to my translation catalogue (44 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: author
my: စာရေးသူ

en: People
my: လူများ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Password strength:
my: စကားဝှက် လုံခြုံရေး အဆင့်အတန်း

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: No front page content has been created yet.
my: ရှေ့စာမျက်နှာတွင် ပြသရန်အတွက် မည်သည့် အကြောင်းအရာမျှ မရှိသေးပါ။

en: Add numbers
my: ကိန်းဂဏန်းများထည့်သွင်းရန်

en: Weak
my: အားနည်း

en: Fair
my: ပုံမှန်

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
