Varbase Core (9.1.2) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: yes
te: అవును

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: no
te: కాదు

en: Good
te: మంచి

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Password strength:
te: సంకేతపదపు బలం:

en: About
te: గురించి

en: Add lowercase letters
te: చిన్నబడి అక్షరాలు చేర్చండి

en: Add uppercase letters
te: పెద్దబడి అక్షరాలు చేర్చండి

en: Add numbers
te: అంకెలను చేర్చండి

en: Add punctuation
te: విరామచిహ్నాలని చేర్చండి

en: Weak
te: బలహీనం

en: Fair
te: పర్లేదు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ

en: Basic block
te: ప్రాథమిక నిరోధం
