Varbase Core (all releases) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Path
hu: Útvonal

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: All content
hu: Minden tartalom

en: A brief description of your block.
hu: A blokk rövid leírása.
