Varbase Core (all releases) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: yes
jv: ya

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: no
jv: ora

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Good
jv: Apik

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Password strength:
jv: Kekuatan sandhi:

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Strong
jv: Kandel

en: Add lowercase letters
jv: Tambahaké huruf cilik

en: Add uppercase letters
jv: Tambahaké huruf kapital

en: Add numbers
jv: Tambahaké angka

en: Add punctuation
jv: Tambahaké pratandha

en: Make it different from your username
jv: Bédaknā sākā jeneng panganggo Sampéyan

en: Weak
jv: Lemah

en: Fair
jv: Mengkel
