Varbase Core (all releases) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: yes
kk: Иә

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Path
kk: Жол

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Password strength:
kk: Құпиясөз мықтылығы:

en: Strong
kk: Қатты
