Varbase Core (all releases) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: yes
ku: بەڵێ

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: no
ku: نەخێر

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Good
ku: باشە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Password strength:
ku: سەختی وشەنهێنی:

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Strong
ku: بەهێزە

en: Add lowercase letters
ku: پیتی بچووک زیادبکە

en: Add uppercase letters
ku: پیتی گەورە زیادبکە

en: Add numbers
ku: ژمارە زیادبکە

en: Add punctuation
ku: خاڵبۆر زیادبکە

en: Make it different from your username
ku: وابکە جیاوازبێت لە ناوی تێپەڕبوون

en: Weak
ku: لاوازە

en: Fair
ku: باشە
