Varbase Core (all releases) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: yes
lv: jā

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Path
lv: Ceļš

en: no
lv: nē

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Good
lv: Labs

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Password strength:
lv: Paroles drošums:

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Strong
lv: Stiprs

en: All content
lv: Viss saturs

en: Add lowercase letters
lv: Pievienojiet mazos burtus

en: Add uppercase letters
lv: Pievienojiet lielos burtus

en: Add numbers
lv: Pievienojiet skaitļus

en: Add punctuation
lv: Pievienojiet pieturzīmes un īpašus simbolus

en: Make it different from your username
lv: neizmantojiet paroli, kas līdzīga lietotājvārdam

en: Weak
lv: Vājš

en: Fair
lv: Vidējs

en: Recommendations to make your password stronger:
lv: Ieteikumi drošas paroles izveidei:
