Varbase Core (all releases) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: yes
mr: हो

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Note:
mr: टीप:

en: Path
mr: रस्ता

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Good
mr: चांगला

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
