Varbase Core (all releases) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Path
ta: பா​தை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Items
ta: உருப்படிகள்
