Varbase Core (9.1.39) - en to dz translation catalogue (35 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Member for
dz: གྱི་དོན་ལུ་འཐུས་མི།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Strong
dz: སྒྲིང་སྒྲིང་།
