Varbase Core (9.1.45) - en to sl translation catalogue (50 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Path
sl: Pot

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Layout
sl: Postavitev

en: Picture
sl: Slika

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Items
sl: Notice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Member for
sl: Registriran

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Password strength:
sl: Moč gesla:

en: Block description
sl: Opis bloka

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Strong
sl: Krepko
