Varbase Core (9.1.48) - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: hidden
ka: დამალული

en: Path
ka: გზა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Picture
ka: სურათი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Good
ka: კარგი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Member for
ka: წევრი

en: author
ka: ავტორი

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Password strength:
ka: პაროლის მდგრადობა:

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
