Varbase Core (9.1.50) - en to hr translation catalogue (74 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: On
hr: Uključi

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Reset
hr: Poništi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Archive
hr: Arhiva

en: hidden
hr: skriven

en: Path
hr: Putanja

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Picture
hr: Slika

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Good
hr: Dobra

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Items
hr: Stavke

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Member for
hr: Član već

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Password strength:
hr: Sigurnost lozinke:

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Strong
hr: Jako

en: No front page content has been created yet.
hr: Nema promoviranog sadržaja.

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Add lowercase letters
hr: Dodaj mala slova

en: Add uppercase letters
hr: Dodaj velika slova

en: Add numbers
hr: Dodaj brojeve

en: Add punctuation
hr: Dodaj interpunkciju

en: Make it different from your username
hr: Neka bude različita od vašeg korisničkog imena

en: Weak
hr: Slaba

en: Fair
hr: Solidna

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Welcome to [site:name]
hr: Dobrodošli na [site:name]
