Varbase Core (9.1.53) - en to af translation catalogue (51 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: On
af: Op

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Reset
af: Herstel

en: Path
af: Pad

en: Picture
af: Prentjie

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Authored on
af: Geskep op

en: Member for
af: Lid vir

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Permissions
af: Regte

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Password strength:
af: Wagwoord-sterkte:

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: - All -
af: - Alle -

en: Strong
af: Vetgedruk

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.

en: Add lowercase letters
af: Voeg kleinletters by

en: Add uppercase letters
af: Voeg hoofletters by

en: Add numbers
af: Voeg nommers by

en: Add punctuation
af: Voeg leestekens by

en: Master
af: Meester
