Varbase Core (9.1.55) - en to mn translation catalogue (37 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: hidden
mn: далд

en: Path
mn: Зам

en: Picture
mn: Зураг

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Good
mn: Сайн

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: People
mn: Хүмүүс

en: Strong
mn: Том
