Varbase Core (9.1.61) - en to ms translation catalogue (74 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Author
ms: Pengarang

en: yes
ms: ya

en: List
ms: Senarai

en: Language
ms: Bahasa

en: more
ms: lagi

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Reset
ms: Set semula

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Path
ms: Laluan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Picture
ms: Gambar

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: no
ms: tidak

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Add content
ms: Tambah kandungan

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Good
ms: Baik

en: Off
ms: Tutup

en: Roles
ms: Peranan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Sticky at top of lists
ms: Tetapkan di bahagian atas senarai

en: Last access
ms: Akses terakhir

en: Items
ms: Item-item

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Desc
ms: Menurun

en: Role
ms: Peranan

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Member for
ms: Ahli sejak

en: People
ms: Orang

en: Blocked
ms: Disekat

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Password strength:
ms: Kekuatan kata laluan:

en: Apply
ms: Pohon

en: Block description
ms: Keterangan blok

en: About
ms: Perihal

en: Default theme
ms: Tema lalai

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Strong
ms: Dikuatkan

en: No front page content has been created yet.
ms: Tiada kandungan muka depan yang telah diciptakan buat masa ini.

en: Find and manage content.
ms: Carikan dan uruskan kandungan.

en: No people available.
ms: Tiada orang tersedia ada.

en: Add lowercase letters
ms: Tambahkan huruf-huruf kecil

en: Add uppercase letters
ms: Tambahkan huruf-huruf besar

en: Add numbers
ms: Tambah nombor

en: Add punctuation
ms: Tambah tanda baca

en: Make it different from your username
ms: Buatkan ia berbeza dari nama pengguna anda

en: Weak
ms: Lemah

en: Fair
ms: Adil

en: Find and manage people interacting with your site.
ms: Cari dan urus pelawat yang berinteraksi dengan laman web anda.

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ms: Gunakan <em>halaman asas</em> untuk kandungan statik anda, seperti halaman 'Perihal Kami'.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ms: Uruskan akaun pengguna, peranan, dan keizinan.

en: Asc
ms: Menaik
