Varbase Dashboards (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: no
fa: خیر

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Module update status
fa: وضعیت به‌روزرسانی ماژول

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Dashboard
fa: میزکار
