Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ
