Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Email
lt: El. paštas

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Term
lt: Terminas

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Contains
lt: Turi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
