Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
