Varbase Dashboards (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
