Varbase Dashboards (1.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор
