Varbase Dashboards (1.0.1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
