Varbase Dashboards (1.0.1) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Title
oc: Títol

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: no
oc: non

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Term
oc: Tèrme

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Contains
oc: Conten

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Edit Account
oc: Editar lo compte

en: Master
oc: Maître
