Varbase Dashboards (1.0.1) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: no
ru: нет

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Module update status
ru: Статус обновления модулей

en: Roles
ru: Роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Term
ru: Термин

en: Last login
ru: Последний вход

en: Contains
ru: Содержит

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: User Accounts
ru: Пользователи

en: Apply
ru: Применить

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Offset
ru: Пропустить

en: Discussion
ru: Дискуссия

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: In draft
ru: Черновик

en: My Site Overview
ru: Обзор моего сайта

en: See an overview of your site and get access to various useful functions and shortcuts.
ru: Посмотрите обзор вашего сайта и получите доступ к различным полезным функциям и ярлыкам.

en: Your drafts
ru: Ваши черновики

en: No draft content was found.
ru: Черновики не обнаружены.
