Varbase Dashboards (1.0.1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Email
sv: E-post

en: no
sv: nej

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Contains
sv: Innehåller

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
