Varbase Dashboards (1.0.2) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
