Varbase Dashboards (1.0.2) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Title
fr: Titre

en: E-mail
fr: Courriel

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Yes
fr: Oui

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Email
fr: Courriel

en: no
fr: non

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: Module update status
fr: État de mise à jour du module

en: Roles
fr: Rôles

en: Published
fr: Publié

en: Term
fr: Terme

en: Last login
fr: Dernière connexion

en: Contains
fr: Contient

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Sort by
fr: Trier par

en: Updated date
fr: Date de mise à jour

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Edit Account
fr: Editer le compte

en: Master
fr: Principal

en: In draft
fr: En brouillon
