Varbase Dashboards (1.0.2) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
