Varbase Dashboards (1.0.6) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga
