Varbase Dashboards (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: no
jv: ora

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
