Varbase Dashboards (2.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Yes
no: Ja

en: Content types
no: Innholdstyper

en: Weight
no: Vekt

en: Label
no: Etikett

en: no
no: nei

en: Discussion
no: Diskusjon

en: Dashboard
no: Kontrollpanel

en: Weight for @title
no: Vekt for @title

en: Include destination
no: Inkluder destinasjon
