Varbase Dashboards (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: no
fa: خیر

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Include destination
fa: افزودن مقصد
