Varbase Dashboards (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Yes
ro: Da

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: no
ro: nu

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Include destination
ro: Include destinația
