Varbase Dashboards (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: Yes
id: Ya

en: Content types
id: Jenis konten

en: Weight
id: Bobot

en: no
id: tidak

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Include destination
id: Sertakan tujuan
