Varbase Dashboards (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: no
ku: نەخێر

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
