Varbase Dashboards (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: no
pl: nie

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Edit Account
pl: Edytuj profil

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Include destination
pl: Uwzględnij miejsce docelowe
