Varbase Dashboards (2.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Yes
ms: Ya

en: Content types
ms: Jenis-jenis kandungan

en: Weight
ms: Pemberat

en: no
ms: tidak

en: Dashboard
ms: Papan pemuka

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
