Varbase Dashboards (2.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Yes
ja: はい

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: no
ja: いいえ

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Include destination
ja: 行き先を含む
