Varbase Dashboards (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: no
bo: མིན

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Include destination
bo: དམིགས་འབེན་གནས་ཚུད་པ
