Varbase Dashboards (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Yes
it: Sì

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Edit Account
it: Modifica l'account

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Include destination
it: Include la destinazione
