Varbase Editor (10.0.15) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Plain text
ta: எளிய உரை
