Varbase Editor (10.0.15) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Medium
uk: Середній

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Diff
uk: Різниця

en: HTML code
uk: HTML код

en: Python
uk: Пітон

en: Callout
uk: Виклик
