Varbase Editor (10.0.20) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Diff
fa: تفاوت
