Varbase Editor (10.0.22) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Diff
ar: الفروقات (Diff)
