Varbase Editor (10.0.22) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Plain text
ca: Text pla

en: Diff
ca: Diferència
