Varbase Editor (10.1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Diff
vi: Khác biệt
